Pinball Mania

Converted_file_4de495e2

Każdy z starszych użytkowników komputera pamięta doskonale grę, która gościła w systemie Windows i potrafiła wciągnąć na długie godziny mimo, że nie było realistycznej grafiki 3d, boskiego podkładu dźwiękowego a sterowanie odbywało się za pomocą dwóch klawiszy na klawiaturze. Pinball Mania na system android, jest właśnie idealnym odwzorowaniem prawdziwego klasycznego Pinballa.

Aplikacja Pinball Mania na pewno przypadnie do gustu większości użytkownikom, nawet tym, którzy nie są wielkimi fanami pierwowzoru. Gra oprawiona została ładną i schludną grafiką, sterowanie jak to w takich grach zostało ograniczone do minimum dzięki czemu nikt nie będzie miał problemu z opanowaniem sterowania. Wszystko to powoduje, że gdy zaczniemy grać to powinniśmy liczyć się z możliwością wciągnięcia się w wirtualnego Pinballa.

Link do ściągnięcia aplikacji Pinball Mania z Google Play!

 

Converted_file_209f9632

Converted_file_51846b03

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × three =