PicPac – StopMotion+TimeLapse

Converted_file_5e008653

PicPac – StopMotion+TimeLapse 

Jeżeli Twoim marzeniem jest nakręcenie swojego własnego filmu ale przerażają Cię ceny profesjonalnego sprzętu to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że posiadasz telefon z system android oraz ściągniesz aplikację PicPac – StopMotion+TimeLapse! Dzięki temu zestawowi będziesz miał możliwość nakręcenia własnego filmu korzystając z techniki animacji poklatkowej, w swoim domowym zaciszu bez potrzeby wydawania dużej ilości pieniędzy.

Aplikacja PicPac – StopMotion+TimeLapse pozwala nam zaimportować nagrany już wcześniej film a następnie wybrać najbardziej interesujące nas fragmenty, bądź stworzenie całego filmu od zera. Tworzenie filmu od zera przy użyciu techniki poklatkowej polega na specjalnym fotografowaniu jednej sceny z ciągłym przemieszczaniem elementów tak by po złączeniu wszystkich zdjęć w jedną animację uzyskać efekt płynnego poruszania się elementów, które postanowiliśmy uczynić ruchomymi.

Tworzenie własnych filmików zawsze sprawia wszystkim dużo zabawy i radości. Dzięki aplikacji PicPac – StopMotion+TimeLapse, nasze filmy staną się dużo ciekawsze. Będziemy mogli wykazać się naszą smykałką do reżyserki i głową pełną pomysłów. Filmy przygotowane możemy potem umieścić na serwisach typu youtube. Kto wie, może to Twój film nie długo będzie hitem internetu? 🙂

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play!

 

Converted_file_9830388b

Converted_file_92f83f4f

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 − one =