Piano Master 2 ApkWith more than 13 million downloads Piano Master is the most downloaded music game on Google Play. Winner of the second prize in the 2012 “Samsung smart app challenge” contest.
Follow the falling tiles on the screen and you’ll be able to play many famous songs.
More than 200 songs, grouped in 6 collections:
– Classic collection: classic and popular melodies like Moonlight Sonata, Happy Birthday To You, and many others!
– Beethoven collection: the best Beethoven piano sonatas.
– Chopin collection: the best Etudes, Preludes, Mazurkas and Nocturnes of Chopin.
– Mozart collection: the best Mozart piano sonatas.
– National Anthems: from 32 countries of the world.
– Christmas collection: Jingle Bells, Silent Night, and much more!
All the songs are available in different difficulty levels, so the game can be played by children, casual gamers or people who want to learn to play piano.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.