Partyplanner.pl

Converted_file_fbbb2fcd

 

 

Aplikacja przeznaczona dla wszystkich lubiących dobrą zabawę! Partyplanner.pl na androida łączy w sobie najlepsze cechy portalu społecznościowego oraz informacji o wydarzeniach z okolicy. Umożliwia ona na przeglądanie najświeższych informacji na temat aktualnych i nadchodzących wydarzeniach oraz zaplanowanie swojej imprezy. Dzięki Partyplanner.pl szybko znajdziesz kluby, z okolicy gdzie bawią się Twoi znajomi oraz dowiesz się na temat promocji w danym dniu. Wszystkie informacje przygotowane dla prawdziwego imprezowicza zawarte w jednej darmowej aplikacji. Sprawdź koniecznie! 🙂

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play!

Converted_file_4f0faf1e

Converted_file_2a2522e0

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × four =