Paint My Car Free for android


Paint My Car allows children to exercise their creativity, creating unique cars in their own style.

FEATURES: 

•Paint your car with a rich set of pens, pencils, brushes, decals and colours. 
•Magic paintbrush lets anyone paint using realistic car textures.
•Use the magic wand to transform your car into full 3D.
•Drive your car around an open course and take it off ramps.
•Race your car in a daily checkpoint race to unlock new cars.
•Save pictures of your car directly to your device’s gallery.
•Upload replays of your car and your test drive to share with others.

We build amazing apps that allow anyone from five to ninety-five to create magical worlds of their own. Paint My Car is the colouring book and adventure for the next generation!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.