ONE+ Launcher

 

Converted_file_6b815fac

Jeżeli znudził Ci się domyślny wygląd androida bądź bardziej do gustu przypada Ci wygląd systemu iOS to ta aplikacja na pewno Ci się spodoba! ONE+ Launcher to aplikacja na system android, której zadaniem jest zmiana wyglądu głównego launchera oraz ekranu blokowania na znany wszystkim wygląd z produktów znakowanych nagryzionym jabłuszkiem.

Aplikacje ONE+ Launcher pośród innych aplikacji zmieniających wygląd wyróżnia szybkość działania a także małe zużycie zasobów naszego androida.

Link do ściągnięcia aplikacji ONE+ Launcher na android z Google Play!

 

Converted_file_9bb2fc29

Converted_file_a301dabd

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × two =