New Perfect Editor Apk


This application has the effect Perfect Editor is an android application that works for your lifestyle photo editing.
besides New Perfect Editor has a full feature this application also has a menu that is easy to use. You can take it directly from the camera or from the photo gallery is very easy to do. There are many features that can be utilized in this application, you selfie photo editing easier and more convenient with this app.
Features:
Increase = Color Fix, Illuminate,
Effect = effect of different colors in an image automatically with plenty of choice
Frames = give a picture frame
Stickers = integrate stickers such as sunglasses, hats, etc., into the picture
Crop = cut out certain parts of the image in accordance with what we need
Focus Point = give effect focal point as an example of your face in a pool of people, etc., according to our wishes
Orientation = Rotate image
Brightness = set color images
Contrast = adjust the lighting in the picture
Saturation = gives a unique effect
Draw = draw or provide a signature in the picture
Text = gives the text in the image
Click Finish Editing share: BBM, Facebook, Bluetooth and others

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.