Navfree

Converted_file_6a63bdb9_converted

Jedna z lepszych konkurencji dla standardowej nawigacji w naszych androidach. Navfree, tak jak nazwa wskazuje jest darmową nawigacją przeznaczoną na telefony z systemem android. Najważniejszą zaletą tej aplikacji jest możliwość pobrania map wprost na nasz telefon i używać ich bez ciągłego połączenia z internetem. Pozwala nam zaoszczędzić pakiet danych podczas długich podróży a także baterię androida.

Oprócz standardowego wyznaczania tasy i nawigowania nas, otrzymujemy bardzo bogaty zestaw funkcji ułatwiających nam dotarcie do celu. Dodatkowo jest możliwość sprawdzenia jakie jest natężenie ruchu drogowego na poszczególnych trasach, dzięki czemu możemy wybrać trasy mniej obciążone. Więcej funkcji w programie takich jak głosy celebrytów bądź możliwość sterowania głosem.

 

Link do aplikacji Freenav na android z Google Play!

 

Converted_file_23a3df28_converted

Converted_file_48489dbe_converted

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 + 14 =