MX Player

Converted_file_a9a2244c

MX Player – aplikacja dla ludzi, którzy lubią oglądać filmy gdziekolwiek są na własnym telefonie. Posiada on bardzo dużo ciekawych funkcji, które bardzo poprawiają komfort. Z nowym dekoderem H/W możliwe jest oglądanie wielu rodzajów filmów. MX Player jest pierwszym odtwarzaczem filmów, który potrafi korzystać z wielu rdzeni procesora .  Zastosowanie tego rozwiązania na dwurdzeniowych procesorach pozwala na 70% szybsze dekodowanie filmów niż w przypadku procesorów jedno rdzeniowych.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_80ec91ce

 Converted_file_f7fea13b

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.