MotoSave ochrona motocyklisty

Converted_file_9df4b3e0_convertedMotoSave ochrona motocyklisty – Aplikacja napisana przez jednego z naszych czytelników (gorąco pozdrawiamy!! 🙂 ) przeznaczona dla wszystkich fanów 2 kółek ale nie tylko. Głównym zadaniem aplikacji jest wezwanie pomocy jeżeli ulegniemy wypadkowi, na tyle mocnemu, że nie będziemy w stanie sami wezwać pomocy. Aplikacja sama wyśle za nas SMS do numeru wpisanego przez nas podczas konfiguracji dzięki czemu nasi znajomi / rodzina zostanie poinformowana o naszym wypadku i będzie mogła podjąć szybkie kroki by pomóc nam. Aplikacja również zawiera GPS, dzięki któremu bardzo szybko zostaniemy zlokalizowani co jeszcze bardziej usprawni akcję ratunkową.

Według nas aplikacja zasługuje na dużo większe zainteresowanie ze względów na możliwość uratowania życia nie jednej osobie. Podziel się aplikacją a może to Tobie ktoś będzie zawdzięczał życie! 🙂

Link do pobrania aplikacji za darmo z Google Play!

Converted_file_a82f5b35_converted

Converted_file_d637aa35_converted

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 16 =