Mobile Security & Antivirus – Chroń swój telefon

Converted_file_21addf7f

 

Coraz częściej spotykam się z pytaniami użytkowników androida, czy program antywirusowy na systemy mobilne ma jakiś większy sens. A więc odpowiedź jest bardzo prosta. Program antywirusowy na androida w dzisiejszych czasach jest wręcz niezbędny. Jeżeli przeglądamy internet bądź ściągamy aplikacje z sklepu Google Play to jesteśmy narażeni na wirusy. Są one praktycznie wszędzie i nie ważne jak bardzo będziemy uważać, możemy paść ich ofiarą. Dlatego też od siebie polecam wszystkim aplikację Mobile Security & Antivirus!

Mobile Security & Antivirus jest to program antywirusowy dla naszego androida. Pomaga on nam chronić nas przed wszystkimi szkodliwymi wirusami jak i przed programami szpiegującymi. Skanuje on wszystkie nasze zainstalowane aplikacje i sprawdza, czy któraś z nich nie jest zarażona wirusem. Dzięki temu możemy poczuć się dużo bezpieczniej. Kolejną bardzo przydatną i ważną funkcją jest możliwość lokalizacji naszego telefonu gdy zostanie on nam ukradziony bądź go zgubimy. A gdybyśmy posiadali dane, które są dla nas bardzo cenne i nie chcielibyśmy by wpadły one w ręce osoby trzeciej, aplikacja Mobile Security & Antivirus pozwala nam z poziomu komputera zablokowanie całego telefonu bądź nawet usunięcie wszystkich danych.

 

Link do ściągnięcia Mobile Security & Antivirus z Google Play!

 

 

Converted_file_47a98e6b

Converted_file_f162274e

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + fifteen =