Minions Paradise

Minions Paradise - gry apk darmowe adnroid pobierz za darmo - BestAPK.pl

Minions Paradise to gra na Androida gatunku strategio ekonomiczna. Cała akcja gry toczy się w uniwersum znanym z animowanego filmu „Jak ukraść księżyc”. Fabuła gry rozpoczyna się od wyprawy wakacyjnej Minionków, czyli małych pomagierów superłotra z produkcji kinowych, które postanawiają odpocząć w luksusowym kurorcie zlokalizowanym na tropikalnej wyspie. Niestety, w trakcie podróży statek zostaje poważnie uszkodzony, a bohaterowie wypadają za burtę. Morze wyrzuca ich na plażę bezludnej wyspy. Zamiast rozpaczać, Minionki podejmują decyzję o własnoręcznym przeobrażeniu swojego nowego domu w kurort wypoczynkowy. Ten pomysł na fabułę został zrealizowany w formie zabawnej strategii ekonomicznej. Podczas rozgrywki dowodzimy Minionkami i za ich pomocą gromadzimy surowce, konstruujemy nowe budynki i tworzymy przedmioty w ramach systemu craftingu. Rozwój poszczególnych elementów kurortu oczywiście odblokuje nam dostęp do nowych struktur i aktywności. Autorzy zadbali o to, abyśmy zawsze mieli coś ciekawego do zrobienia. Nasi podopieczni mogą m.in. bawić się na nartach wodnych, polować na elektryczne węgorze czy latać balonami i zrzucać z nich owoce mango na ziemię. Jak widać, produkcja opracowana została z dużym przymrużeniem oka i zamiast na skomplikowane mechanizmy ekonomiczne stawia przede wszystkim na dostarczanie zabawnych sytuacji.

Pobierz za darmo grę Minions Paradise z BestAPK.pl
Plik gry apk (78MB): LINK #1
Hasło do pliku: www.apkhouse.com

Minions Paradise - gry apk darmowe adnroid pobierz za darmo - BestAPK.pl Minions Paradise - gry apk darmowe adnroid pobierz za darmo - BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.