Mini Golf Club 2

1_mini_golf_club_2

Ciekawa odmiana golfa, dla wszystkich miłujących się w tym sporcie. Gra na andorid o nazwie Mini Golf Club 2 to tak jak wszyscy wiedzą kolejna odmiana gry, w której naszym zadaniem jest wbicie przy jak najmniejszej ilości uderzeń piłki do dołka.

 

Mini Golf Club 2 wnosi trochę świeżości w ten gatunek gier, ponieważ cały świat jest trójwymiarowy i bardzo powykręcany co sprawia, że granie daje naprawdę sporo frajdy. Duża ilość poziomów nie pozwala nam zbyt szybko znudzić się tym tytułem. Dodatkowo możliwość tworzenia własnych map nadaje jeszcze większego smaczka całemu tytułowi.

 

Funkcje gry
– W 100% DARMOWA
– Ponad 60 unikalnych i trudnych dołków
– Specjalne elementy zwiększające prędkość i ruchome przeszkody
– Realistyczna fizyka rozgrywki
– Doskonała grafika o niezwykłych efektach wizualnych
– Realistyczne efekty dźwiękowe
– Turowa mecze dla maksymalnie 4 graczy
– Zaawansowany system powtórek

 

Pobierz za darmo z BestAPK.pl – Mini Golf Club 2

Plik APK (~42MB): LINK #1

 

Mini Golf Club 2 - BestAPK.pl - Aplikacje andorid za darmo

Mini Golf Club 2 - BestAPK.pl - Gry andorid za darmo

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − one =