Minecraft: Story mode

Minecraft: Story mode - BestAPK.pl - Pobierz za darmo gry andorid

Kolejna odsłona gry dość popularnej swojego czasu, tym razem jako gra przygodowa. W Minecraft: Story mode jako cel gry mamy pomóc Jesse’iemu i jego przyjaciołom ocalić świat, rozwiązując zagadkę, którą skrywa świat Minecraft. Sama przygoda zaś jest podzielona na kilka rozdziałów dzięki czemu sama gra nie powinna znudzić się nam zbyt szybko. Jeżeli spędziłeś długie godziny grając w Minecraft to Minecraft: Story mode jest zdecydowanie dla Ciebie. 😉

 

Pobierz Minecraft: Story mode za darmo z BestAPK.pl:

Plik APK (16MB): LINK #1

Plik gry ZIP (702MB): LINK #1

 

Minecraft: Story mode - BestAPK.pl - Pobierz za darmo gry andorid

Minecraft: Story mode - BestAPK.pl - Pobierz za darmo gry andorid

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × one =