Minecraft Pocket Edition

minecraftpe

Minecraft Pocket Edition – Gra komputerowa, która podbiła serca graczy swoją nieliniowością i światem, który możemy dowolnie edytować. Gra zyskała tak dużą popularność, że ukazanie się jej na innych platformach było tylko kwestią czasu. I tak o to dla wszystkich użytkowników systemu Android została przygotowana wersja gry o nazwie Minecraft Pocket Edition.

Sama produkcja, została bardzo dokładnie dopracowana, dzięki czemu granie na większości smartphonów jest naprawdę bardzo przyjemne i nie powinno sprawiać najmniejszych problemów.

Plik gry APK (14 MB) –

minecraft-pocket-edition-@chuknum.com3_

screenshot-1318894563863

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + 16 =