Mighty viking

1_mighty_viking

Mighty viking – Pomóż wikingowi walczyć z hordą zła! Zmierz się z wrogami czyhającymi na Twoje życie! Dzięki grze Mighty viking na systemy android,
przenosisz się do czasów średniowiecza gdzie spotkasz barbarzyńców, okropne potwory oraz ziejące ogniem smoki. Używaj ostrego noża i ciężkiego topora by gładzić wszystkich nie przyjaciół. Za zdobyte punkty poszerzaj umiejętności swojego głównego bohatera.

Pobierz za darmo już teraz z BestAPK.pl

Pobierz plik APK(43,7MB): LINK #1

2_mighty_viking

4_mighty_viking

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + fourteen =