METAL SLUG DEFENSE

Converted_file_360de45a

METAL SLUG DEFENSE – Na pewno wiele osób kojarzy serię gier Metal Slug. Prosta gra 2D, w której wcielamy się w rolę żołnierza idąc ciągle w prawo, pokonujemy każdego kto stanął nam na drodze. W odsłonie Metal Slug Defense znajdziemy misje specjalne, za które zostaniemy wynagrodzeni po ich wykonaniu. Dodatkową bardzo ciekawą atrakcja są dzienne ‚Eventy’, takie jak na przykład codzienne nowe etapy gry z innymi nagrodami takimi jak limitowane postacie.  Dzięki tym prostym urozmaiceniom Metal Slug Defense na pewno nie znudzi się za szybko.

Converted_file_35174d2d

Converted_file_fa229cbd

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen + twenty =