MEGA Krzyżówki

 Converted_file_dd97a2de

Jeżeli jesteś fanem tradycyjnych krzyżówek to darmowa aplikacja MEGA Krzyżówki przygotowana dla systemu android będzie dla Ciebie aplikacją obowiązkową. MEGA Krzyżówki ma przewagę nad krzyżówkami klasycznymi w tym, że za każdym razem krzyżówka generowana jest losowa z haseł znajdujących się w programie dlatego każda krzyżówka jest unikalna. Według zapewnień autorów aplikacji, baza z hasłami jest stale rozwijana dzięki czemu nie będziemy musieli narzekać na zbyt częste powtarzanie haseł.

Sam interfejs użytkownika został bardzo dobrze zaprojektowany, dzięki czemu aplikacja pozwala na łatwe nawigowanie po obszarze naszej krzyżówki. Aby dokonać wyboru hasła wystarczy kliknąć w nie. Dodatkowo aby ułatwić nam jeszcze bardziej poruszanie się po aplikacji, zostały zamontowane gesty pozwalająca na oddalenie krzyżówki oraz jej przybliżenie.

Link do ściągnięcia aplikacji MEGA Krzyżówki z Google Play!

Converted_file_7ac7b783

Converted_file_cb20e4bb

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 8 =