Magic Legend Apk


Welcome to Magic Charms! Embark on an match-3 exciting journey through Magic Charms City! Exquisite pictures and magical scenes are designed for you carefully.
The Magic Legend was filled with Colorful Charms, Witch and Fairies.

Magic Charms features:
* Magic Bottle Collect all kinds of magic charms to start your adventure journey.
* Magic pool and magic water will bring you more wonderful fun.
* Open the magic matrices to play more challenging levels.
* Collect Magic stones to get through levels. You will get endless fun in it.
* Easy and fun to Play , Just swap & match.
* Play game without internet.
* Perfect user experience.

How to play
• Swap to match 3 or more same magic charms.
• Collect magic charms, and complete the game targets!
• With the colorful and powerful booster, it is easier to achieve your goals!
• Achieve 3 stars to get better rankings!
• Enjoy other various missions!

New elimination play, New magic targets are setted. More exciting waiting for you! Download and enjoy your time in the Magic Charms!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.