Lockdown Pro

Converted_file_2178b491

Lockdown Pro – Zabezpiecz swojego androida dzięki aplikacji Lockdown Pro! Zablokuj dowolna aplikację taką jak GMail, SMS, Facebook, Instagram itp. przy pomocy klasycznego PINu, wzoru bądź blokady kalkulatorem! Lockdown Pro to najlepsza aplikacja do blokowania i ochrony prywatności. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zablokować aplikacje i mieć pewność, że osoba nieupoważniona nie będzie miała do tej aplikacji dostępu.

Ściągnij aplikację z  Google Play!

Converted_file_61dd1aa5

Converted_file_89cfaa48

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 7 =