LiveSports.pl – wyniki na żywo

Converted_file_a1191ee4

 

Aplikacja na android zaproponowana przez użytkownika gabzdz!

Sama aplikacja to wręcz aplikacja niezbędna dla każdego pasjonata sportowego. LiveSports.pl na androidy to kompendium wiedzy na temat wszystkich aktualnie rozgrywanych meczy w wielu dziedzinach sportu. Dokładne i szybki sportowe wyniki na żywo z 26 sportów, ponad 5000 lig i zawodów z całego świata. Livescore, wyniki na żywo, rezultaty, tabele, statystyki. Poniżej pełna liczba zalet aplikacji LiveSports.pl :

Opis
Dokładne i szybki sportowe wyniki na żywo z 26 sportów, ponad 5000 lig i zawodów z całego świata. Livescore, wyniki na żywo, rezultaty, tabele, statystyki.Z nową aplikacją LiveSports nigdy nie przegapisz wyników LIVE i statystyk rozgrywek swojej ulubionej ligi! Aplikacja jest w całości po Polsku.

Główne zalety:

– najszybszy i niezawodny serwis wyników na żywo z piłki nożnej, tenisa, siatkówki koszykówki, piłki ręcznej i 23 innych dyscyplin sportu,
– opcja LIVE pozwalająca na obserwowanie trwających spotkań z wybranych sportów,
– statystyki meczowe na żywo dla 7 dyscyplin,
– opcja „Moje mecze” z wyskakującymi powiadomieniami – dla wybranych przez Ciebie ulubionych meczów (nawet z kilku sportów w tym samym czasie),
– szczegółowe tabele ligowe lub drabinki dla wszystkich dostępnych dyscyplin sportu,
– wyczerpujące statystyki meczów piłki nożnej – zawierające składy wyjściowe, strzelców bramek, kartki i zmiany,
– livescore i wartościowe szczegóły meczu dla innych sportów, np:. statystyki punkt po punkcie dla meczów tenisa,
– przyjazny dla użytkownika interfejs i łatwa nawigacja.

 

Link do ściągnięcia aplikacji LiveSports.pl z Google Play!

Converted_file_50c71cb0

 Converted_file_f9a72005

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × one =