Little Panda Green Guard Apk


Panda robot is here to teach you about environmental protection! Work with him to clean up the city! It is going to need some work!

Fun features:
– Run a working water treatment plant;
– Clean the BabyBus building windows until they are shining again;
– Safeguard our rivers and clean up the land;
– Plant trees and reshape the landscape!

Become a green guard for BabyBus City, and join our cause for a safe and healthy environment. You will be surprised by the difference you can make. With 7 interactive scenes to choose from, the question becomes which tasks to complete first! Join the fun!

Design concepts:
We focus on inspirational learning;
We focus on skill-building;
We focus on bringing fun contents to our young audience;
Take the baby bus for an unique learning experience!

About BabyBus:
BabyBus is the most trusted brand in early childhood educational software. The mobile applications are designed and developed specifically for children.

Tips: In the search bar, enter “BabyBus” to find all of our products.

Contact us:
E-mail: en@
Website:
Facebook:
Privacy Policy:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.