Licznik Danych w Telefonie

Converted_file_cd0f8098

Licznik Danych w Telefonie – aplikacja dla wszystkich, którzy chcą kontrolować zużycie transferu danych. Systemowa funkcja jest bardzo uboga, między innymi brakuje możliwości ustalenia daty kiedy licznik ma się zerować. Aplikacja od orange działa w tle i jest dostępna w pasku powiadomień lub z wykorzystaniem widgetu, możesz więc łatwo i szybko uzyskać dostęp do swojego zużycia transmisji danych.Możesz zerować licznik automatycznie, ustawiając częstotliwość, jako „codziennie”, „co tydzień” lub „co miesiąc” lub wyzerować go ręcznie w menu kontekstowym. Informacje o zużyciu w poprzednich okresach dostępne są w historii.
Możesz ustawić poziom alarmowy dla zużycia w sieci komórkowej na ekranie ustawień, wybierając MB lub GB i zyskasz wizualną informację na ekranie głównym.Funkcjonalność „ Stop Data” pozwala na zablokowanie połączenia transmisji danych po osiągnięciu limitu.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_a45a5f4c

Converted_file_c4d49adf

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.