Lerni – Aplikacja ułatwiająca naukę języków!

Converted_file_4f2ad704

Jeżeli pragniecie rozszerzyć swoje umiejętności poprzez naukę nowych języków to aplikacja Lerni jest aplikacją specjalnie dla Waszego telefonu z system android!

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebna. Nie trudno zauważyć, że wiedza ta bardzo ułatwia nam nasze życie. Dodatkowym atutem znania języków innych niż nasz ojczysty jest to, że aktualnie taka umiejętność jest bardzo dobrze doceniana przez pracodawców. Dlatego osoby posługujące się większą ilością języków zarabiają więcej. Zdobywanie tej wiedzy samemu jest bardzo ciężki. Większość kursów internetowych po kilku pierwszych lekcjach staje się albo mało zrozumiana albo nudna.

Z pomocą przychodzi nam aplikacja Lerni, która dzięki swojej prostocie bardzo łatwo pozwala nam przyswoić języki takie jak angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański. Nauka podzielona jest na lekcje, w każdej lekcji użytkownik poznaje nowe słowa od strony gramatycznej a także dowiadujemy się jak powinna brzmieć poprawna wymowa. By nowe wyrazy utrwaliły nam się w głowie w aplikacji Lerni możemy rozwiązywać fiszki, słuchać dialogów a także rozwiązywać interaktywne ćwiczenia. Za każde poprawnie wykonane zadanie użytkownik otrzymuje odznaki a także punkty, które wykorzystywane są do ustalenia rankingu, co jeszcze bardziej motywuje nas do nauki.

Po więcej informacji zapraszamy do ściągnięcia aplikacji z Google Play i przetestowania jej samemu.

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play!

Converted_file_0ec51e4c

Converted_file_4f82286b

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − four =