Learn Colors With Fidget Spinner – Kids Game download


The game will easily teach your child twelve various colors. Just tap the hand spinner and listen the voice to learn how to spelling colors.

Very simple interface makes it easy for your child to play. Black, blue, red, green, orange, yellow, purple, grey, and white! Great for young kids. This is a funnny, educational and surprise game for your children.

* It’s safe for kids & toddlers
* It’s 100% FREE
* Good design for children
* Lots of Colourful Hand Spinners
* Spelling Colors With Voice
* Spin the hand fidget spinners

Colors learning for babies, kids and toddlers is a simple and funny educational game for the children and also for the small children. It learns your baby the basic colors and english words of them in the same time. Toddlers will learn to name and recognize colors.

Join fun and have a nice surprise colors game with colorful hand fidget spinners!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.