Lazy Swipe – Podręczne menu

Converted_file_7526dc85

 

Wielokrotnie zdarza się nam sytuacja gdy używamy jakieś aplikacji i w między czasie chcemy szybko uruchomić inną. Aby to zrobić to w większości wypadków trzeba najpierw wrócić do ekranu głównego androida, następnie otworzyć menu i dopiero wybrać konkretną aplikację. Mimo wszystko potrafi to być bardzo irytujące. Rozwiązaniem tego jest dzisiejsza aplikacja Lazy Swipe, która rozszerza funkcjonalność naszego systemu android poprzez bardzo praktyczne menu, dostępne w każdej chwili.  Aby uruchomić Menu wyświetlane w prawym bądź lewym rogu naszego ekranu wystarczy wykonać prosty gest przeciągnięcia. Menu, które się ukaże zawiera skróty do ostatnio używanych aplikacji, aplikacji ulubionych oraz najprzydatniejszych narzędzi.

Lazy Swipe pozwala na spersonalizowanie aplikacji tak by jak najbardziej pasowała nam do naszych upodobań. Można zmienić z, którego rogu ma wysuwać się menu, w których dokładnie miejscach aplikacja Lazy Swipe ma być aktywna a również pozwala na włączenie powiadomień z innych aplikacji, które wyświetlają się z boku ekranu.

Jak wam przypadła ta aplikacja do gustu? 🙂

Link do ściągnięcia Lazy Swipe z Google Play!

 

Converted_file_4e52a928

Converted_file_e058dca9

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 5 =