KYMS – Keep your media safe Apk


Kyms looks like a working and stylish calculator App but it hides an inviolable vault in which to hide and encrypt all your multimedia and text files with military grade security (AES Encryption).

*** Now with a powerful built-in browser with automatic download capabilities!***

Kyms is the only App on Google Play that decrypts files in real time, without any waiting! By tapping on a video, for example, it will start immediatly and the decryption will continue in background.

With KYMS you can hide, encrypt and protect:
– Photos
– Videos: ALL DECRYPTED IN REAL TIME WHILE WATCHING!!
– Documents: text files

The media can be imported from:
– Device local files
– Device Camera
– Your Mac or Pc through WiFi: by using a standard desktop browser and dragging files on it

Integrated Browser features:
– Multi-tab fast internet browser
– Ultra-simple video download feature: start a video to obtain the download button.
– Private bookmarks and history

Additional security features:
Login with: 4-digits Pin+Alphanumeric password
Panic Gesture: Put your hand on the screen or close the smart cover to log out immediately (needs a device equipped with proximity sensor)

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.