Kujon – Aplikacja dla młodszego pokolenia

Converted_file_cbd95242

 

Dzisiaj aplikacja dla młodszego pokolenia zaproponowana przez jednego z naszych użytkowników! 😉

Kujon jest aplikacją przeznaczoną na systemy android i starsi użytkownicy tego systemu raczej nie mają co w niej szukać. Dedykowana jest ona najmłodszym, którzy pilnie uczą się ciężkich przedmiotów takich jak język polski oraz matematyka. Kujon ułatwi im tą naukę w zakresie ortografii oraz fonetyki jak i matematyki. Dzięki niej, wasze młodsze rodzeństwo na pewno dużo szybciej utrwali wiedzę zdobytą w szkolę a Wy będziecie mogli śmiało być dumni z pomocy jaką im uświadczycie ściągając tą aplikację i pozwalając im z niej korzystać. 😉

 

Link do ściągnięcia aplikacji Kujon z Google Play!

Converted_file_12782bde

Converted_file_b3b21421

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve − five =