Kongregate Arcade

Converted_file_e824e4b2

Kongregate Arcade – Zestaw dużej liczby gier dla naszego androida bez konieczności pobierania. Jedynym wymogiem aplikacji jest konieczność posiadania Flash Player. Jeżeli spełniamy warunki to Kongregate Arcade oferuje nam ponad 640+ gier darmowych. Dodatkową atrakcją jest rywalizacja ze swoimi znajomymi oraz zdobywanie odznak, które widoczne są w naszym profilu. Kongregate Arcade  jest aplikacją przygotowaną z myślą o graczach, którzy nie mogą zdecydować się, którą grę ściągnąć. 😉

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_7fd24b64

 Converted_file_3b5766de

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × five =