KittenTaxi

Converted_file_c969fc7c

 

Gra z grafiką bardzo rzadką spotykaną w innych aplikacjach ponieważ jest ona rysowana odręcznie co nadaje bardzo ciekawy klimat. KittenTaxi to produkcja, w której gracz wciela się w rolę kota starającego się uciec po włamaniu do banku. Pomoc w zgubieniu pościgu otrzymujemy w postaci broni a także nowych samochodów i asystentów, którzy dzielnie nam pomagają.

Sama rozgrywka mimo swojej prostoty jest bardzo wciągająca. Możliwość dokupowania nowych lepszych rzeczy jest tutaj idealnym dopełnieniem, dzięki czemu gra zasługuje na poświęcenie jej trochę swojego cennego czasu.

Link do ściągnięcia KittenTaxi na android z Google Play!

 

Converted_file_27ece0e0

 Converted_file_d28647cc

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three − 3 =