Jungle Monkey Run ApkJungle monkey run!!! is a simple and really adventurous run game with good graphics and sound effects. Our little monkey runs and escapes from its cruel circus master to reach its parents in the jungle. Help the monkey to run through jungle without be caught by its old master in circus. Just click the screen to make our little monkey to jump all obstacles and run to its parents in jungle. This jungle monkey run is one of the best adventure game with best graphics and control and music.
***Features***
1. Tap the screen to make monkey jump, double tap for double jump.
2. Collect all the bananas and run without being caught by angry master.
3. Run and finish all the levels with three stars.
4. Have good relaxing music and sound effects.
5. Have two worlds each of having 12 challenging and interesting levels
***How to play***
1. Just tap the screen to jump the monkey.
2. Collect bananas as many as you can, without being caught by by angry master
3. Run to the end of the levels to reach our monkey’s home .

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.