Instant Heart Rate

Converted_file_fb338dda

Instant Heart Rate – Aplikacja pozwalająca na zmierzenie własnego tętna przy pomocy naszego telefonu. Jedyne co należy zrobić to położyć palec i zakryć lampę flash oraz cały tylni aparat. Jest to  najdokładniejsza aplikacja do mierzenia tętna dla każdego typu telefonu z androidem i nie wymaga żadnego sprzętu zewnętrznego. Użyj jej do optymalizacji ćwiczeń oraz do śledzenia swoich postępów. Zainstaluj teraz i zacznij ćwiczyć.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_86d9f85e

Converted_file_cd60a66c

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.