Illusion Apk


Use this application to look, how it possible to deceive the eyes.

Instructions: Select one of the effects in the main menu and look in the center for 30 seconds. Try not to look away. After 30 seconds turn the view on any object. Use the “Auto off/on” to turn on/off automatic shut-off effect.

Disclaimer: The application contains a brightly shimmering objects. You should not use the Illusion application if you are under 18, pregnant, prone to seizures or suffer from a mental illness. Developer of this application accepts no liability for any adverse consequences that arise from using the Illusion and by downloading this app you are agreeing to accept this disclaimer. If you are unsure or do not agree to this disclaimer, do not download this application.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.