Ice shooter

3_ice_shooter

Ice shooter – Pomóż polarnemu niedźwiadkowi ratowania jego domu od zbliżającej się lodowe kry. Aby nie pozwolić na to by nasz misiu został bez domu, musimy wystrzeliwać kry lodu tak by stykały się one z innymi krami o tym samym kolorze. Dzięki temu będą one znikały a dom naszego niedźwiedzia będzie bezpieczny . Zagrasz raz a nie będziesz mógł przestać grać! Prosta grafika i mechanika gry tworzy tą produkcję naprawdę wciągającą! Pobierz na android za darmo!

Link do pobrania aplikacji:

 

4_ice_shooter

7_ice_shooter

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =