Hotspot Shield

Converted_file_1ed38f8a

 

Korzystając z otwartych sieci WiFi, tak zwanych hotspotów rzadko zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo jesteśmy narażeni na wyciek naszych prywatnych danych. Bardzo łatwo można przechwycić wszystkie dane, które aktualnie przesyłamy a mogą to być nasze hasła do portali, prywatne wiadomości email i inne bardzo ważne i prywatne rzeczy. Aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas korzystania z otwartych sieci dobrze jest zaopatrzyć swojego androida w aplikację Hotspot Shield VPN Proxy, WiFi, która zabezpiecza nasze dane przed osobami trzecimi. Dzięki niej możemy spokojnie korzystać z hotspotów bez obawy o wyciek naszych prywatnych danych. Instalacja aplikacji a także korzystanie z niej jest bardzo łatwe i nie sprawia żadnych problemów nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi. A czy Wy używacie już jakiś aplikacji zabezpieczających wasze smartfony? 🙂

Link do ściągnięcia aplikacji z Google Play!

Converted_file_b28e0870

Converted_file_6a7c4bf0

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 10 =