Horizon Camera

Converted_file_dd015937

Aplikacja dla wszystkich, którzy lubią nagrywać filmy swoim telefonem. Horizon Camera jest to aplikacja dla systemu android, która z powodzeniem może zastąpić nam domyślną aplikację kamery. Horizon Camera posiada jedną bardzo przydatną funkcję, która przypadnie do gustu na pewno większej grupy odbiorców. Tak jak sama nazwa wskazuje, aplikacja pozwala nam kamerować pod dowolnym kątem a mimo wszystko film zawsze zostanie nagrany prosto, jakby kamera była trzymana poziomo.

Jedynym minusem aplikacji, jest narzucona długość nagrywania filmików w wersji darmowej, która trwa maksymalnie 15s. Mimo wszystko warto sprawdzić aplikację, ponieważ cena około 4zł nie jest jakąś ogromna jak na tak przydatną aplikację.

 

Link do ściągnięcia Horiozn Camera z Google Play!

 

Converted_file_93d63adf

Converted_file_32b56ffdH

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + seven =