Hitman: Sniper

2_hitman_sniper

 

Każdy z nas pamięta serię gier Hitman, w której wcielaliśmy się w rolę Agenta 47 a naszym zadaniem było zlikwidowanie wybranego celu najszybciej a zarazem bez zwracania na siebie podejrzeń. W grze Hitman: Sniper, znów mamy szansę zostać płatnym zabójcą. Tym razem jednak zostajemy ograniczeni tylko do jednego typu broni a dokładnie snajperki.

Plik cache gry Hitman: Sniper (282 MB):
Plik APK gry Hitman: Sniper () :

 

Kup grę w Google Play: Link #1

5_hitman_sniper

3_hitman_sniper

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × four =