HIIT – trening interwałowy

Converted_file_5838714a

 

Okres jesienno-zimowy to bardzo dobry czas do pracy nad sobą. Aplikacja HIIT – trening interwałowy może być bardzo przydatną aplikacją dla użytkowników android chcących poćwiczyć. Trening interwałowy  jest formą treningu fizycznego polegającej na przemiennym wykonywaniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłku oraz krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku. Typowy czas trwania całego treningu wynosi od kilkunastu do dwudziestu minut. Zwykle nie przekracza jednak 25 minut.

Najczęściej spotykanymi rodzajami ćwiczeń w treningu HIIT są te, które tradycyjnie wykonywane są jako aerobowe:
– bieg
– jazda na rowerze/rowerze stacjonarnym
– suche wiosła

Główne funkcje aplikacji to rozbudowany minutnik, możliwość zaplanowania treningów na 30 dni, przypomnienia o treningach oraz informacja o etapie treningu za pomocą TTS lub krótkich dźwięków.

 

Link do ściągnięcia aplikacji HIIT – trening interwałowy z Google Play!

Converted_file_16187217

Converted_file_b8868e3e

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + nine =