Hexar.io free


is a fun new io game with smooth controls and hexagon blocks! is inspired by the best IO games but with a fun new twist.

Capture blocks by enclosing an area.

Defend your territory against others and become the biggest mass of land.

Don’t get hit!

Collect power-ups to gain an advantage.

Customize your avatar skin and your base!

Complete missions to earn rewards.

We love to hear from our players!

Follow us on Instagram @ and show us your best games with #hexario
Follow us on Twitter @hexariogame and join the conversation with #hexario
Like us on FaceBook at and let us know how we’re doing.

Thanks for playing !

PERMISSIONS:
requests permission to read and write to your external storage to buffer and enhance your video ad experience. These permissions only apply to Android versions earlier than 6. For Android 6 or later, you can still play the game even if you decline these permissions. Video ads are shown to help fund the production of , so we appreciate your support. If you have any questions regarding permissions, please contact us at hello@

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.