Heart Box – physics puzzle Apk


Meet the new funny physical puzzle “Heart Box” with a little robot named Robby!

Professor Rat created Robby but gave him a weak battery, which is why our hero has to constantly recharge and participate in crazy experiments.
Take the robot through all the experimental rooms of Professor Rat to release him from the charger!

Use the properties of 12 physical objects: test-cube, bowling ball, spring trampoline, dynamite, movable platform, conveyor, fan, pneumatic tube, laser, portal, dynamic saw and switch button!

Features:

▶ More than 100 levels!
▶ 12 physical objects
▶ Puzzles with realistic physics
▶ High-quality graphics
▶ A lot of cartoons!
▶ Game achievements

Follow Us:

Facebook:
Google+ : +Radbrothers
Twitter:
Instagram:
VK:
YouTube channel:
Our website:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.