GT Racing 2

Converted_file_d6d88572

Gra, która będzie bardzo smacznym kąskiem dla wszystkich maniaków szybkich samochodów, niebezpiecznych pościgów a także realistycznej grafiki. GT Racing 2 to jedna z nowszych gier, w której zasiadamy za kierownicą pięknych i szybkich aut. To co najbardziej wyróżnia GT Racing 2 od innych gier tego typu na android to perfekcyjna grafika a także świetny model jazdy, który przypadnie do gustu dużej ilości graczy.

Oprócz tych najbardziej oczywistych zalet aplikacji, dodatkowo dostajemy tryb multiplayer, który zapewnia nam długie godziny świetnej zabawy wraz z przyjaciółmi. Gracze, którzy wolą jednak grać sami, od twórców dostają kilka trybów gry co również pozwala na długie godziny rozrywki.

Jak sądzicie, czy GT Racing 2 ma szanse otrzymać tytuł najlepszej gry wyścigowej na systemy android roku 2014? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach! 🙂

 

Link do ściągnięcia gry z Google Play!

 

Converted_file_f0285d33

Converted_file_b92ef595

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − eleven =