Greenify

Converted_file_c484403b

 

 

Kolejna aplikacja bardzo przydatna dla wszystkich użytkowników systemu Android! Greenify pozwala nam zaoszczędzić swoją baterię a także zauważalnie przyśpieszyć pracę całego telefonu. Zadaniem aplikacji Greenify jest zaawansowana hibernacja programów, które aktualnie nie są potrzebne bądź są nieaktywne. Dzięki tej funkcji Greenify ogranicza zużycie procesora przez nieaktywne aplikacje a to przekłada się na szybkość działania systemu android oraz dłuższy czas na baterii.

 

Link do ściągnięcia aplikacji Greenify z Google Play!

Converted_file_94e827a5

Converted_file_b5345cb7 Gree

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + twenty =