Grand Theft Auto III

1_grand_theft_auto_iii

W naszym serwisie możecie znaleźć już GTA:VC oraz GTA:SA więc nie mogliśmy ominąć kolejnej ważnej części serii GTA a dokładnie Grand Theft Auto III. Kolejna kultowa gra wprost z komputerów zostaje przeniesiona na nasze mobilne systemy dając nam szansę na kolejny raz zanurkowanie w świecie Liberty City. Dalszy opis gry jest zbędny, pobierzcie i cieszcie się wspaniała fabułą. 😉

Pobierz za darmo Grand Theft Auto III z BestAPK.pl:

Plik APK (9MB): LINK #1

Plik gry ZIP (674MB): LINK #1

 

3_grand_theft_auto_iii

8_grand_theft_auto_iii

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven − 11 =