Google Keep

Converted_file_fafcee47

Google Keep – Jeżeli często masz problem z zapamiętaniem ważnych rzeczy bądź dat to ta aplikacja jest w sam raz właśnie dla Ciebie! Google Keep jest rozbudowanym notatnikiem, który pozwala zapisać nie tylko notatki tekstowe ale także notatki z załączonymi zdjęciami bądź notatki głosowe. Dodatkową opcją jest oznaczanie notatek innymi kolorami dzięki czemu łatwo możemy poukładać sobie notatki w grupy a dzięki temu nie będziemy mieć problemów z odnalezieniem konkretnego zapisku. Kolejną ważną funkcją aplikacji Google Keep jest możliwość ustawienia przypomnienia opartego na lokalizacji. Dzięki temu, aplikacja przypomni nam o naszej zapisanej notatce, dopiero jak będziemy w określonym przez nas miejscu.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_4ffdf98a

Converted_file_9d8b8cd4

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.