Google Japanese Input ApkGoogle Japanese Input, optimized for Android devices. Featuring a rich and relevant vocabulary set and convenient conversion capability to increase the efficiency of Japanese Input.
[Features]
– Rich and relevant vocabulary set. We have extracted all the right words from our desktop version to cover all the mobile use case: from writing an email to looking up a map and writing something on your favorite social network site and so on.
— Places: [東京都中央卸売市場] [秋葉原ラジオ会館] [立山黒部アルペンルート]
— Celebrity : [徳川光圀] [織田信秀]
— Foreign words : [Android(あんどろいど)] [Bistro(びすとろ)] [Trattoria(とらっとりあ)]
– Neat features. Take advantage of unique handy features such as:
— 「きょう」to get today’s date or「いま」to get the current time.
[Requirements]
– Android or later.
[Notes]
– All the Google Japanese Input product, including this Android version, can be used without any active network connection.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.