Goalkeeper premier: Soccer game

1_goalkeeper_premier_soccer_game

 

Goalkeeper premier: Soccer game – Darmowa gra dla systemów android, w której wcielamy się w rolę bramkarza. Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w mistrzostwach świata w rzutach karnych. Nie daj sobie strzelić ani jednej bramki! Przesuwaj rękawicami po ekranie tak aby zablokować wszystkie strzały przeciwników.

Pomóż swojej drużynie zdobyć mistrzostwo świata! 🙂

Pobierz za darmo z :

3_goalkeeper_premier_soccer_game

2_goalkeeper_premier_soccer_game

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 − 1 =