Geometry Dash

Geometry Dash - Pobierz za darmo na android gry apk - BestAPK.plGeometry Dash – Jedna z gier, która od pewnego czasu nie schodzi z listy najpopularniejszych gier na Google Play. A wszystko dzięki prostocie i naprawdę bardzo wciągającej grywalności! Sprawdź już teraz i pobierz ją za darmo wprost na Twojego androida!

Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometry Dash. Wyciśnij swoje umiejętności do granicy, skacz oraz lataj poprzez drogę niebezpiecznych przejść i kolczastych przeszkód.

Prosta do zrozumienia zasady gry oraz mega grywalność sprawiają, że ciężko oderwać sięod Geometry Dash!

Cechy gry
• Wiele poziomów z unikalnymi ścieżka,o!
• Buduj i udostępniaj własne poziomy przy użyciu edytora poziomów!
• Odblokowuj nowe ikony i kolory, aby dostosować swoją postać!
• Fly rocket, klapki grawitacji i wiele więcej!
• Użyj trybu praktyki, aby wyostrzyć swoje umiejętności!
• Wiele osiągnięć i nagród!
• Zmierz się z prawie niemożliwym!

 

Pobierz za darmo Gemoetry Dash z BestAPK.pl:

Plik APK ( ~47MB ): LINK #1 | LINK #2 | LINK #3

 

Geometry Dash - Pobierz za darmo na android gry apk - BestAPK.pl

Geometry Dash - Pobierz za darmo na android gry apk - BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 18 =