Furious 7: Racing

 

2_furious_7_racing

 

Furious 7: Racing Wsiądź za kierownicę szybkich samochodów i weź udział w nielegalnych wyścigach ulicznych. Gaz do dechy i nie daj się wyprzedzić przeciwnikom. Pokaż swoje umiejętności w jednej z lepszych gier wyścigowych na systemy andorid. Konkuruj z najlepszymi i walcz do końca. Jedź najszybciej jak potrafisz a na zakrętach pokaż jak powinno się poprawnie driftować. Za wygrane wyścigi w Furious 7: Racing zdobywaj pieniądze, które przeznaczysz na modyfikacje do swojego samochodu bądź całkiem nowe pojazdy.

Najważniejsze cechy gry:

  • Świetna grafika
  • Kontrola przechyłu
  • 7 różnych samochodów
  • 4 tryby gry
  • Rankingi

Ściągnij grę Furious 7: Racing za darmo na Twojego androida!

6_furious_7_racing

3_furious_7_racing

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + fourteen =