Fruit Candy free


The latest fruits match 3 game is landing. Gather enough ripe carrots, fresh pears, berry drops and various tutti-frutti candies to win levels before you run out of moves. Immerse your fingers into the most juicy fruit paradise!

Fruit Candy Features:
– Advance along 144 deliciously addictive levels to satisfy your sweet teeth
– Amazing surprises in brand new candy paradise including Peach Jungle, Polar Melon and Tangerines Meadow.
– Swap and match more than 3 identical fruit drops to create blast
– Collect chestnuts and mushrooms to help you prepare for the tough levels
– A divine arsenal of boosters and combos
– Eye-catching graphics and cool effects
– Fun and easy to start, yet challenging to master
– Completely FREE

Enjoy endless fun in Fruit Candy!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.