Flow Free: Hexes Apk


Hexes! The next evolution of Flow Free®!

If you like Flow Free, you’ll love Flow Free: Hexes!

Connect matching colors with pipe to create a Flow®. Pair all colors, and cover the entire board to solve each puzzle in Flow Free: Hexes. But watch out, pipes will break if they cross or overlap!

Free play through hundreds of levels, or race against the clock in Time Trial mode. Flow Free: Hexes gameplay ranges from simple and relaxed, to challenging and frenetic, and everywhere in between. How you play is up to you. So, give Flow Free: Hexes a try, and experience “mind like water”!

Flow Free: Hexes features:

★ Over 1,000 free, hexagonal puzzles!
★ Daily puzzles: new levels every day, never run out
★ Carefully crafted, high-quality puzzles ranging from easy to extreme!
★ Optimized touch controls for smooth, satisfying play
★ Google Play Games achievements and cloud sync of your progress
★ Clean, colorful graphics and fun sound effects

Enjoy!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.